Alara Uzan Yunanlı bir futbolcuya aşık

Alara Uzan Yunanlı bir futbolcuya aşık

Cem Uzan, pılısını pırtısını toplayıp ülkeden kaçtı ve Fransa’dan politik iltica isteğinde bulunda ya; çoğalış haklarında konuşulanların bini bir para! Vaktiyle Cem Uzan’ın şerrinden korkup, sesini çıkaramayanlar Cem Uzan ve Alara Koçibey’i çoğalış dilinden düşürmüyor. Sosyete kulislerinde Uzanlarla alakalı ‘Top 10’daki bir numaralı dedikodu ise, boşandıkları ya da boşanma arifesinde oldukları konuşulan Uzanlar’ın bu hale gelmelerine, Alara Koçibey’in gönlünü Yunanlı bir erkeğe kaptırmasının neden olduğu!
Evet, hata okumadınız; kiminle konuşsam benzer şeyi söylüyor. Güzel, Uzan mahaline kızlık soyadı meydana gelen Koçibey’i kullanmaya başlayan, facebook’taki sayfasında ‘married’ (evli) yazan profilini ‘single’ (bekar) olarak Okumaya devam et “Alara Uzan Yunanlı bir futbolcuya aşık”

100 bin $’lık hediyeyi kim alacak ve Istediği aşkı nihayetinde bulmuş

100 bin $’lık hediyeyi kim alacak ve Istediği aşkı nihayetinde bulmuş

Vehbi Koç Vakfı’nın her sene ananesel olarak öğrenim, kültür ya da sıhhat sahalarında verdiği Vehbi Koç Ödül Töreni’nin dokuzuncusu bu akşam İş Zanaat Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Geçtiğimiz sene öğrenim kapsamında gösterdiği hizmet ve başarıları buna bağlı olarak Profesyonel. Dr. Türkan Saylan’a verilen Vehbi Koç Hediyeyi bu sene sıhhat kapsamında verilecekmiş. Koç Topluluğu’nun ve Vehbi Koç Vakfı’nın kurucusu Vehbi Koç’un 14. vefat yıldönümü vesilesiyle anıldığı geceye İstanbul’un elitleri de akın edecekmiş. Bakalım Türkiye’de verilen en kocaman ücret hediyeyi meydana gelen 100 bin doları sıhhat kapsamında almaya doğruluk galip gelen birey ya da müessese kim olacak? Okumaya devam et “100 bin $’lık hediyeyi kim alacak ve Istediği aşkı nihayetinde bulmuş”

DÜKKAN’DA BİLE ÇAĞRı VERMİŞTİ

DÜKKAN’DA BİLE ÇAĞRı VERMİŞTİ

Gelelim Monik Benardete’nin o tanınmış davetlerine… Rengarenk kişiliği verdiği davetlere de sonuna civarı yansırdı. Sütlüce’deki esnaf lokantalarından tutun da Kumkapı’daki meyhanelere civarı pekçok yeri sosyeteye o tanıtmıştır. Çeşitli yerlerde, çeşitli konseptlerde çağrı vermeyi severdi. Cumhuriyet kurulduğundan beri hiç açılmayan, Abdülhamit’in çok sevdiği bir at amaçlı inşa ettirdiği ahırların meydana geldiği Ferhan binası önce ve son defa Monik Hanım’ın çağrısı amaçlı açılmıştı. Tophane-i Amire binasında önce çağrı verici birey de yeniden Monik Hanım’dır. Minik Arsevinçli’daki Dükkan’da çağrı verme cesaretini önce gösteren de yeniden odur. Evinden Okumaya devam et “DÜKKAN’DA BİLE ÇAĞRı VERMİŞTİ”

İLK YARI ÜZÜLDÜLER

İLK YARI ÜZÜLDÜLER

Galatasaray taraftarları, takımlarının UEFA Avrupa Ligi play-off maçı amaçlı Ali Sami Yen’deydi. Galatasaray’ın Ukrayna takımı Karpaty Lviv ile yapacağı maçı işlek seyretmek ve sosyalleşmek amaçlı stada iştirak eden iş, cemiyet, spor ve zanaat dünyasından pekçok populer ad, önce yarısı bittiğinde çok üzgündü. Zira Galatasaray 2-0 yenikti. Neyse ki 2. yarısı Galatasaray iki gol atıp beraberliği yakaladı da tanınmış kişiler belli bir süre teselli buldu! Maçı izleyenler içinde eskiyen başbakanlardan Mesut Yılmaz da vardı. Yılmaz maça, kulübün eskiyen yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak ve işadamı Sinan Uyanık ile beraber geldi. Okumaya devam et “İLK YARI ÜZÜLDÜLER”

Bilimin Türk Rock Star’ları

Bilimin Türk Rock Star’ları

2004 senesinde can veren dünyaca populer Amerikalı modacı Geoffrey Beene amaçlı kurulan Geoffrey Beene Vakfı, GQ dergisiyle ‘Rock Stars Of Science’ (Bilmin Rock Starları) isimli bir projeye hazırlamış. Bilimi ek olarak cazip ve erişilebilir kılmak amaçlı yapılmış olan proje amaçlı, ikisi Nobel sahibi 17 tıp adamıyla 8 Amerikan rock starı bir araya gelmiş. GQ mecmuası son sayısında bu projeye kapsamlı koltuk ayırmış. Fotoğraflara bakınca göğsüm kabardı! Okumaya devam et “Bilimin Türk Rock Star’ları”

İLK KOLEKSİYON 40 PARÇALIK

İLK KOLEKSİYON 40 PARÇALIK

Yalçın Aykültürlü, Pekkan ile 5+5 senelik mukavele imza atmış. 1 Nisan’da İstinyePark’ta izah edecek meydana gelen ortaklığın ayrıntılarını da yeniden önce benden öğrenin. İpekyol ve Twist markalarının sahibi, e-ticaret sitesi trendyol.com’un ortağı meydana gelen Aykültürlü’ın gücünü arkasına meydan Ajda Pekkan önce etapta 40 parçalık bir koleksiyon hazırlamış. Koleksiyon ‘Ajda Pekkan for Twist’ markasıyla Twist mağazaları ve trendyol.com’da satılacakmış. Yalçın Aykültürlü’a bravo doğrusu, bir şehir efsanesine dönen Ajda Pekkan’ın modacı olma hayalini gerçeğe dönüştürmeyi başarmıştı. Eminim trend severleri süperstarın cicilerini kapışacaktır!!! Okumaya devam et “İLK KOLEKSİYON 40 PARÇALIK”

30 senelik evlenme bir celsede tamamlandı ve Bir gündelik koca üç aya baba oluyor

30 senelik evlenme bir celsede tamamlandı ve Bir gündelik koca üç aya baba oluyor

Sosyete kulislerinde merhum Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan’ın baldızı Gökyüzü Maliki ile 30 senelik eşi Cengiz Beyefendi’in aralarının limoni meydana geldiği uzunca zamandır konuşuluyordu! Aralık ayı içinde çiftin berbat günleri atlattığına konusunda veriler almış; doğrusu sevinmiştim. Ama öğrendim ki, çiftin mutluluğu uzunca nefesli olmamış! Hatta boylarınca iki çocuklarına nazaran, Maliki çifti 30 senelik evliliklerini bir celsede sonlandırmış. Seyrek olarak İstanbul’a iştirak eden Gökyüzü Hanım, vaktin kocaman bir kısmını Paris’teki evinde geçirirken, Cengiz Beyefendi’in de annesinin yanına taşındığını duydum. Ne diyelim; Allah ikisinin de yöntemini açık etsin…
Hande Ataizi ile 24 saat, Zeynep Dereli ile 650 gün evli olan Fethi Pekin, oysaki üçüncü defa evlenmiş de, Okumaya devam et “30 senelik evlenme bir celsede tamamlandı ve Bir gündelik koca üç aya baba oluyor”

ÜLKESİNDE TELEVİZYON PROGRAMI YAPACAKMIŞ

ÜLKESİNDE TELEVİZYON PROGRAMI YAPACAKMIŞ

Harvey Nichols’daki işinden istifa eden ve geçtiğimiz perşembe ülkesi Brezilya’ya dönen Martha ile konuştum. Ara sıra dostlarıyla hasret gidermek amaçlı İstanara’a geleceğini söyleyen Martha; dünyanın üçüncü, Brezilya’nın en kocaman kanalı Globo TELEVIZYON ile protokol imza atmış. Kanal amaçlı gezi ve trend yazılımı hazırlayacak meydana gelen Martha, Brezilya ile Abd aralarında mekik dokuyacakmış. bu sırada Martha, Alican Ulusoy’dan ayrıldıktan ardından aşk orucunu da Miami’de hayatını sürdüren Amerikalı Rony Seikaly ile bozmuş… Okumaya devam et “ÜLKESİNDE TELEVİZYON PROGRAMI YAPACAKMIŞ”

AÇIK ARTIRMA BİTTİ MÜZİK BAŞLADI

AÇIK ARTIRMA BİTTİ MÜZİK BAŞLADI

Stars of İstanbul projesi alanında tanınmış kişilerin tasarladığı 10 yıldız heykeli, Bağımsız Yücel’in ‘Bedri Rahmi Eyüboğlu 100 Yaşında’ isimli yapıtı (15 bin liraya Kıvanç Tatlıtuğ aldı), TW Tell’in Kıvanç Tatlıtuğ amaçlı özel ürettiği birer tane bayan ve adam saati, Türkan Şoray’ın yağlı boya tablosu ve Müjdat Gezen’in kolundaki saat, açık artırmayla satıldı. Açık artırmadan ardından Amerikalı sanatçı Amii Stewart ve Zülfü Livaneli çağrılılara müzik ziyafeti çekti. Livaneli’nin populer oyuncu Ayça Varlıer ile yaptığı düet de ayakta alkışlandı. Okumaya devam et “AÇIK ARTIRMA BİTTİ MÜZİK BAŞLADI”

Yalanı meydana çıktı

Yalanı meydana çıktı

Altı senelik sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu aracılığıyla ayrılınan oyuncu Zeynep Beşerler’in, Selçuk Yorgancıoğlu ile meydana gelen aşkının da Şubat ortasında sona erdiğini yazmıştım. Yeniden terk edildiğinden olsa gerek; Beşerler, haberimi yalanlayıp çok sevinçli olduklarını söylemişti! Şayet yalancının mumu yatsıya, Beşerler’inki ise Dik Sadakat’in solisti Kenan Vural ile yakalanıncaya civarı yandı! Beşerler, Vural ile yakalanınca; Yorgancıoğlu’ndan terk ettiğini açıklamış! O ayrılık, iki ay öncesinde gerçekleşmişti Zeynep Hanım!!! Okumaya devam et “Yalanı meydana çıktı”