Bizim sanatçıların kırmızı durumu fobisi

Bizim sanatçıların kırmızı durumu fobisi

Hepiniz biliyorsunuz, Hollywood starlarının tek tek gelip arz-ı endam ettiği kırmızı halı seremonisini. Her 10 adımda bir poz verip röportaj yaptıklarını. Menajerlerin ve basın danışmanlarının poz verdirmek ve röportaj yaptırmak amaçlı koltuk gösterdiklerini.
Ama bizim ünlülerimizin kırmızı halı fobisi var. Onlara hiçbir zaman öyle bir birşey yaptıramı- yorsunuz. Hayır organizasyonu yapan istese dahi (ki isteyemezler) bizzat basın danışmanları ve menajerleri sormaya korkar. Giyiniyorlar, süsleniyorlar, hazırlanıyorlar şayet arka kapılardan, hemen yan kapılardan salona giriyorlar. Hediye alacaklarsa kulise saklıca girip sahneye çıkıyor, ödüllerini alınca da yeniden arka kapılardan kaçıyorlar.
Güzel hazırlanmışsınız. Oldukça Başarılı modacılarımız var, onların kıyafetlerini giyiyorsunuz, takılarını takıyorsunuz. Şu Şekilde kırmızı halıdan bir geçin anlatın, bir harika konuşun. Ne Amaçla bir çok kez medyadan kaçıyorsunuz?

Hatırlayın, 88’inci Oscar hediye merasiminde efsanevi oyuncu Whoopi Goldberg takılarını gösterip Türk tasarımcı Sevan Bıçakçı’nın ismini göğsünü gere gere söylemişti.
Yine bir müzik hediye merasiminde Jennifer Lopez, kıyafetinin Hakan Yıldırım tasarımı meydana geldiğini bilhassa belirtmişti.
Bizimkiler arka kapılardan kaçıp giydikleri tasarımcının ismini dahi anmıyor. Tören sonrasında biz arayıp “Elbise kimindi?” diye sorup soruşturuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir