Yerine sevemem

Yerine sevemem

Süperstar Ajda Pekkan’ın kardeşi Semiramis Pekkan ile Hinst asıllı İngiliz eşi Gulu Lalvani; 12 yıl öncesinde, 15 senelik evliliklerini noktalamıştı. 24 yaşında Zoran isminde bir erkek çocukları meydana gelen çift; boşandıktan bir yıl ardından sulh çubuklarını tüttürmeyi başarmış, nikah tazelemeseler de evli benzeri yaşamaya başlamışlardı.
12 senelik aşamada aralarına ara ara siyah kedi girdi elbette ama her defasında öpüşüp barışmayı becerdiler. Son dönemde birbirlerine meydana gelen aşkları iyice köpüren ex çift, 2. defa nikah defterine imzasını atmasa da; birbirlerinin isimlerini ellerine kazıtmışlar!!!

Semiramis Pekkan ile Gulu Lalvani Geçen günlerde, tanınmış kişilerin dövmecisi olarak malum, namı Amerikalara civarı uzanan Red Cat Tattoo’nun sahibi Emrah Çakın’a gitmiş. Semiramis Hanım, Gulu Beyefendi’in ismini eline kazıtırken Gulu Beyefendi de benzer eline ve benzer yere Semiramis Hanım’ın ismini yazdırmış. Büyük Ihtimalle 64 yaşlarındaki Semiramis Pekkan ile 73 yaşlarındaki Gulu Lalvani 2. baharlarında hakikat aşkı keşfettiler!Çünkü bunca yıl ardından birbirlerinin isimlerini vücutlarında ölümsüzleştirmelerinin aşktan yabancı açıklaması olamaz! Dilerim bu kocaman aşk hiç bitmez…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir