Yenisiyle gittiği partide ex’ine merhaba vermemiş

Yenisiyle gittiği partide ex’ine merhaba vermemiş

Cem Uzan ile Derin Mermerci’nin 7 Ekim 2010’da Paris’te başlayan aşkı; yeniden sürpriz bir biçimde, 16.5 ay ardından bitmişti! “Bu ayrılık tamamıyla benim İstanbul’da ve ailemin yakınında olma isteğimden kaynaklanıyor. İnsan evini ve vatanını özlüyor ki, ben ailesine bir sürü düşkün bir kızım” diyen Mermerci ile ex-aşkı Uzan’ın sektör bugünü, geçtiğimiz yaz baş başa tatil yaptıkları St. Tropez’de karşılaştıklarını öğrendim!
Annesi Ender Mermerci ve müstakbel cici babası Herman van Alkamade ile St. Tropez’ye tatile giden Derin Mermerci, populer bir işadamının verdiği partide ex-aşkıyla ‘pişti’ olmuş! Derin Mermerci’den ayrıldıktan ardından, bundan önce flört ettiği Fransız sevgilisine geriye dönen Cem Uzan bir sürü çabuk çıkmış; az bir zaman ardından da

Sandra isimli yabancı bir Fransız’a gönül vermişti. Öğrendim ki Uzan, birden çok hafta önce de Fanny isimli yeniden bir Fransız ile flört etmeye başlamış. Uzan, sektör günkü partiye de Fanny ile gelmiş. Natürel olarak partide, Mermerci ile Uzan karşılaşmış ama yaşadıkları kocaman aşka nazaran birçok uygar davranmamışlar! Bırakın konuşup hasbihal etmeyi, birbirlerine merhaba dahi vermemişler! Daha da ilginci ex aşkına merhaba vermeyen Uzan’ın, Derin’in annesi Ender Mermerci ile selamlaşıp hasbihal etmesiymiş! Anlaşılan, Mermerci ile Uzan’ın ayrılığı birçok dekoratif olmamış!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir