Alara Uzan Yunanlı bir futbolcuya aşık

Alara Uzan Yunanlı bir futbolcuya aşık

Cem Uzan, pılısını pırtısını toplayıp ülkeden kaçtı ve Fransa’dan politik iltica isteğinde bulunda ya; çoğalış haklarında konuşulanların bini bir para! Vaktiyle Cem Uzan’ın şerrinden korkup, sesini çıkaramayanlar Cem Uzan ve Alara Koçibey’i çoğalış dilinden düşürmüyor. Sosyete kulislerinde Uzanlarla alakalı ‘Top 10’daki bir numaralı dedikodu ise, boşandıkları ya da boşanma arifesinde oldukları konuşulan Uzanlar’ın bu hale gelmelerine, Alara Koçibey’in gönlünü Yunanlı bir erkeğe kaptırmasının neden olduğu!
Evet, hata okumadınız; kiminle konuşsam benzer şeyi söylüyor. Güzel, Uzan mahaline kızlık soyadı meydana gelen Koçibey’i kullanmaya başlayan, facebook’taki sayfasında ‘married’ (evli) yazan profilini ‘single’ (bekar) olarak

değiştiren Alara Hanım da bunun için eğilim veriyor tabii!!! Eşi Cem Uzan’ın yurtdışına çıkma yasağı sebebiyle iki senedir ülkeden dışarı çıkmayan Alara Hanım, haziran ayı içinde kız kardeşi Seben Koçibey ve dostlarıyla tatil amaçlı Atina’ya gitmiş. İşte her birşey o zaman başlamış. Seben Koçibey’in Yunanlı bir dostu, ablasını Yunanlı bir erkekle tanıştırmış. Konuşulanlara yönelik, Alara Hanım’ın gönlünü kaptırdığı bu Yunanlı, prof bir futbolcuymuş! İki sene süresince hiç yurtdışına çıkmayan Alara Hanım’ın o tarihten ardından sık Yunanistan’a gitmesi de manidar elbette. Atalarımızın dediği benzeri “Ateş olmayan yerden duman çıkmaz” ama; öte yandan vaktiyle Uzanlar’dan canı yanan birileri bu gibi bir dedikodu da çıkarmış olabilmektedir. Dedikodu mu, hakikat mi bilmiyorum ama yakında ne de olsa kokusu çıkar!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir